Piesakies kredītam 24/7

24 h kredīts

in Finanses

Ātrais kredīts 24 h dienaktī ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Piesakies aizdevumam tūlīt, apstiprini savu profilu, nosūtot reģistrācijas maksu, norādi vēlamo aizņēmuma lielumu un saņem naudu kontā. Labākais veids kā atrast kredītu un nepārmaksāt ir izmantot 24credit.lv aizdevumu salīdzinātāju. Aplūko kredītu kalkulatoru un, iespējams, ietaupīsi kaudzi naudas. 24 h kredīts tavām vajadzībām.

Vai 24 h kredītu var dabūt brīvdienās un svētku dienās ?

Jā. Šobrīd Latvijā pārstāvētie kredītu uzņēmumi piedāvā aizdot naudu 365 dienas gadā, t.sk. arī brīvdienās un svētku dienās. Pieteikties aizdevumam vari  24 h dienaktī, taču ņem vērā, ka nauda uz klientu kontiem tiek pārskaitīta tikai aizdevēju darba laikā, kas parasti ir no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00. Visātrāk naudu varēsi saņemt tad, ja pieteiksies aizdevumam pie tā kreditora, kuram ir bankas konts tajā pašā bankā, kur Tev. Ne vienmēr gan laika ietaupījums atsver finansiālos izdevumus. Bieži vien, ir labāk izvēlēties uzņēmumu, kas ir gatavs jaunajiem klientiem aizdot naudu bez komisijas procentiem. Izvēloties šādu piedāvājumu vari ietaupīt pat vairāk kā 50 Ls – 100 Ls.

Kas vajadzīgs, lai iegūtu ātro patēriņa kredītu ?

Ātrie kredīti internetā tiek izsniegti bez fiziskas saskarsmes ar aizņēmēju, līdz ar to naudas saņemšanai ir vajadzīgs pavisam nedaudz – bankas konts, epasts, mobilais telefons, internetbankas pieslēgumus. Pieteikšanās kredītam procedūra jau ir aprakstīta pašā ievadā, tādēļ pie tās nav vērts atgriezties, taču ir vērts paskaidrot niansi par reģistrācijas maksu.

Pēc tam, kas esi pieteicies aizdevumam un aizpildījis anketu, nākamais solis ir profila apstiprināšana. Aizņemoties pirmajā reizē to vari izdarīt pārskaitot attiecīgu naudas summu uz aizdevēja bankas kontu. Šī darbība izmaksās ne vairāk kā 0,01 Ls un tās mērķis ir nodrošināt, lai naudas kredīts sasniedz pareizo adresātu. Pirms reģistrācijas maksas ieviešanas bija ne mazums gadījumu, kad aizņēmēji iesniedz konta numuru, bet sajauc vienu ciparu un nauda tiek aizskaitīta nepareizajam cilvēkam. Pašlaik šāda iespēja vairs nepastāv, bet, ja naudu nesaņem laikā, tad, visticamāk, ir notikusi kāda tehniska kļūme. Jebkuras kļūdas šādā gadījumā ir aizdevēja atbildīb un par to nekas papildus nebūs jāmaksā.

Kopumā 24 h kredīts ir ērts pakalpojums, kas īstermiņā pieejams pat bez komisijas maksas (0%). Skan ļoti labi, bet nauda tomēr būs jāatmaksā. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.