Piesakies kredītam 24/7

Ātrais kredīts no 24credit.lv

in Finanses

Mūsdienās reti, kurš šaubās, ka ātrais kredīts var palīdzēt reizēs, kad steidzami vajag naudu. Tuvinieki vai paziņas nevar palīdzēt, bet vajadzīgi mazie aizdevumi, turklāt tagad ? Ātrais kredīts no 24credit.lv var palīdzēt Tev iegūt papildus finanšu līdzekļus mazāk kā 15 minūtēs. Izmantojot mūsu pakalpojumus, Tu vari atrast lētāku kredītu ātri un vienkārši.

24credit.lv ātrais kredīts internetā bez ķīlas

Absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nevēlas aizņemties, taču ir reizes, kad nav cita izvēle. Aizdevumi internetā jeb ātrie kredīti ir pakalpojumi, kas pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka, ja Tu esi sasniedzis pilngadību, tad vari pretendēt uz ātro kredītu. Protams, pirms aizņemties ir svarīgi izvērtēt vai kredīts tiešām ir vajadzīgs un vai spēsi atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Ja neesi pārliecināts, labāk nemaz neaizņemies.

Šobrīd lielākā daļa uzņēmumu aizdod naudu klientiem no 20 gadu vecuma. Pirmkārt, tas ir saistīts ar pastiprināto plašsaziņas līdzekļu  uzmanību šim jautājumam, bet otrkārt ar klientu maksātspēju. Lemjot par aizdevuma piešķiršanu, tiek izvērtēti divi kritēriji – (1) klienta kredītvēsture un (2) klienta ienākumi. Ar ienākumiem viss ir puslīdz skaidrs. Tiem ir jābūt tik lieliem, lai aizņēmējs spētu atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Ar kredītvēsturi viss ir nedaudz sarežģītāk. Ja iepriekš kaut reizi dzīvē esi kavējis parādsaistību vai kredītsaistību izpildi ilgāk par 60 dienām vai arī tava parāda summa ir pārsniegusi noteiktu slieksni, tad, iespējams, esi iekļauts parādnieku melnajā sarakstā jeb parādnieku reģistrā. Tiklīdz tas notiek, tā aizņemšanās internetā vai pat interneta pieslēgšana kļūst daudzas reizes grūtāka, lai neteiktu krietni sarežģītāka.

Tas, vai spēsi aizņemties ar sliktu kredītvēsturi, lielā mērā ir atkarīgs no aizdevēja vēlmes iegūt jaunus klientus un riska tolerances. Ātrais kredīts ar 24credit.lv palīdzību ir pieejams izdevīgāk, taču problēmatiskiem klientiem var nākties krietni pasvīst, lai aizņemtos naudu internetā. Teorētiski, ja viens kreditors nav gatavs aizdot  naudu, ir vērts pieteikties citam aizdevumam, taču piedāvājumu skaits nav bezizmēram. No otras puses, kas neriskē tas nedzer šampanieti.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē  savas iespējas atmksāt parādu savlaicīgi. Ja šaubies, vai spēsi izpildīt kredīta līguma nosacījumus, nemaz neaizņemies.