Piesakies kredītam 24/7

Izmantošanas noteikumi

Mājas lapas “24credit.lv” izmantošanas noteikumi

1. Šīs vietnes dizains, struktūra, saturs un teksts ir aizsargāts saskaņā ar LR likumdošanu un nevar tikt kopēts vai atdarināts ne pilnīgi, ne daļēji bez “24credit.lv” rakstiskās atļajaujas.

2. Mēs neko nepārdodam. Mājas lapā ievietotajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs un tā nevar tikt uzskatīta par piedāvājumu pirkt, pārdot vai iegūt “24credit.lv” pakalpojumus vai produktus.

3. Tīmekļa vietnē “24credit.lv” ievietotā informācija ir sagatavota, balstoties uz atklātiem avotiem (“open source”), pieņemot, ka tie ir patiesi, taču to patiesums nav speciāli pārbaudīts. Līdz ar to mēs nevaram garantēt 100% precizitāti, kā arī neuzņemamies nekādu atbildību par kļūdām, t.sk. teksta, attēlu vai grafiku neprecizitātēm vai iztrūkumu. Vietnē ievietotās informācijas izmantošana ir katra lietotāja personīgā atbildība.

4.  Mājas lapā ievietotā informācija var saturēt atsauces uz citām tīmekļa vietnēm, pakalpojumiem un produktiem. Apmeklētāji var apmeklēt šīs vietnes,  nospiežot uz teksta saitēm vai attiecīgiem attēliem, taču “24credit.lv” neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kas var rasties no trešo pušu vietņu apmeklēšanas vai tur piedāvāto preču vai pakalpojumu izmantošanas. Tāpat “24credit.lv” neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem vai bojājumiem, kas var rasties, apmeklējot šajā punktā minētās trešo pušu vietnes.

5. Jebkādas trešo pušu preču vai pakalpojumu cenas ir publicētas tikai informatīviem nolūkiem un var neatspoguļot nosacījumus, kas tiks piemēroti jauniem darījumiem. Apmeklētāji, kas plāno izmantot preces vai pakalpojumus, kas var būt pieejami, izmantojot “24credit.lv” ievietotās teksta saites vai attēlu saites ir atbildīgi par cenas pārbaudi pirms darījuma noslēgšanas.

6. Kontaktinformācija, kas tiek ievadīta, izmantojot “24credit.lv” kontaktformu vai, piesakoties vietnes jaunumiem, netiek nodota trešajām pusēm, taču var tikt izmantota, lai informētu par “24credit.lv” vai sadarbības partneru jaunumiem.

7. Visi tīmekļa vietnes “24credit.lv” apmeklētāji ir tiesīgi izmantot mājas lapā ievietoto informāciju (kredītu kalkulators) personīgām, nekomerciālām vajadzībām 365 dienas gadā bez maksas.

8. Katrs apmeklētājs pats personīgi ir atbildīgs par iepazīšanos ar vietnes izmantošanas noteikumiem. Noteikumi var tikt izmainīti jebkurā brīdi un ir spēkā no to publicēšanas brīža.