Piesakies kredītam 24/7

Kredīts internetā bez darba vietas

in Finanses

Ātrais kredīts internetā bez darba vietas Latvijā ir vajadzīgs aizvien vairāk cilvēkiem. Ekonomiskās krīzes apstākļos darba zaudēšana un pastāvīgo ienākumu zaudēšana skar aizvien vairāk cilvēkus. Šajos apstākļos aizņemšanās internetā, protams, nav labākā izvēle, taču ir reizes, kad bez tās nevar iztikt. Patreiz populārākie ātrie kredīti internetā dod iespēju dabūt pat līdz 200 latiem bez komisijas maksas. Diemžēl saskaņā ar LR likumdošanu aizņemties internetā var tikai ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Ja Tev ir ienākumi, ieskaties  24credit.lv kredītu salīdzinātājā. Aizņemies atbildīgi.

Vai kredīts internetā bez darba vietas nav krāpšana ?

Pirmais kredīts bez komisijas maksas, ātrie kredīti bez ķīlas, naudas aizdevums 10 minūtēs un līdzīgi apgalvojumi, bieži vien, liekas pārāk labi, lai būtu patiesība. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka melots nav ne mirkli. Svarīgi tikai ņemt vērā, ka, piemēram, pirmais aizdevums bez % maksas nenozīmē, ka nauda nekad nebūs jāatdod. Šis kredīta veids ļauj jaunajiem klientiem aizņemties no 1 Ls līdz 200 Ls uz 7 līdz 30 dienām. Noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tik, cik paņemts, bet, ja tas neizdodas, tad jāmaksā par līguma pagarināšanu vai jāsedz soda sankcijas.

Kredīts internetā ar regulāriem ienākumiem ir pieejami jebkuram, kas atbilst šādām prasībām:

  • no 18 vai 20 gadu vecuma; 
  •  ar pastāvīgiem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt parādu;
  • bez kavētām parādsaistībām un kredīstaistībām (nedrīkst būt iekļauts melnajā parādnieku sarakstā). 

Kredīts bez darba vietas internetā  nav pieejams :

  • jaunākiem par 18 gadiem un vecākiem par 72 gadiem (reizēm 62 gadiem);
  • cilvēkiem bez darba vietas un regulāriem ienākumiem;
  • ar negatīvu kredītvēsturi;
  • bez bankas konta.

Būtiski gan ņemt vērā, ka ātrie kredīti internetā bez ķīlas tiek izsniegti salīdzinoši vieglprātīgi. Aizdevējiem šobrīd ir lielākas iespējas pārbaudīt, cik lieli ir klientu patiesie ienākumi, izmantojot VID un VSAA informāciju.  Situācijās, kad vajadzīgs kredīts līdz 100 Ls prasības ir zemākas, taču arī tad kreditori izvērtē klientu maksātspēju.

Ja plāno aizņemties, varēsi to izdarīt tikai ar oficiāliem ienākumiem. Atceries – izvērtē savas finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi.