Piesakies kredītam 24/7

Lombards 24 kredīts

in Finanses

Uzņēmums Lombards 24 ir viens no lielākajiem lombardu tīkliem Latvijā, kas piedāvā aizņemties pret kustamas lietas ķīlu. Cilvēki, kas nemāk lietot datoru, neuzticas interneta norēķiniem vai gluži vienkārši nezina, ka kredīti internetā ļauj aizņemties bez komisijas maksas un procentiem bieži izmanto lombards 24 un līdzīgu uzņēmumu pakalpojumus. 

Tu gribi aizņemties bez komisijas procentiem. Tev ir vajadzīgs kredīts bez ķīlas vai aizdevums bez reģistrācijas maksas ? Ja atbildēji, jā, tad apskati kredītu aizdevumus 24credit.lv sākumlapā un atrodi, kurš naudas aizņēmums ir Tev izdevīgākais. Mēs regulāri apkopojam jaunākos piedāvājumus, kā rezultātā Tu vari aizņemties bez komisijas maksas, bez galvotāja un bez procentiem uz 1 mēnesi Vairums klientu aizņemas līdz 100 Ls, bet dažos uzņēmumos vari iegūt pat 150 Ls un reizēm arī 200 Ls bez %. Aizņemies tagad, atmaksā no nākamās algas tik, cik paņēmi.

Vai lombards 24 kredīts ir izdevīgāks nekā citi lombardu aizdevumi ?

Lombards 24 daudziem ir palicis atmiņā ar savu noformējumu – zaļš ar dzeltenu logo un telpas, kas vismaz ārēji izskatās daudz tīrākas nekā pārējiem lombardiem. Lombards 24 cenšas padarīt kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu pieņemamākus plašākai sabiedrības daļai, kura baidās no lombardiem vai vienkārši tiem neuzticas. Nav jau arī nekāds brīnums, jo tradicionāli lombardu galvenie apmeklētāji ir pensionāri, alkoholiķi un narkomāni, kas pārdod pēdējās mantas, lai sastiķētu naudu kārtējai devai vai glāzītei. Pensionāri turpretim aizņemas līdz nākamajai pensijai un vēlāk atpērk savas mantas par dārgāku naudu. Likumsakarīgi, ka līdz nākamajai pensijai atkal nav iespējams iztikt un ir jāaizņemas atkārtoti.

Lombards24 kredīts šajā aspektā raugoties, iespējams, ir labāks risinājums nekā citi lombardi, jo iedveš vismaz zināmu uzticību. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka gadījumā, ja vajadzīga vien neliela naudas summa – 10 ls, 20 ls, 50 ls, 100 ls, 120 ls, 150 ls vai 200 ls, tad ātrie kredīti internetā ir daudz labāka izvēle. Pirmkārt, tas ir lētāk, otrkārt, nav jāieķīlā  nekādas mantas un, treškārt, nevienam nav jāredz, ka ej uz lombardu. No otras puses, ja neesi pārliecināts, ka spēsi atmaksāt parādu savlaicīgi, tad ir divi varianti – neaizņemies vispār, vai dodies uz lombardu. Sliktākajā scenārijā lombardā zaudēsi tikai savu mantu, bet aizņemoties internetā būsi spiests maksāt soda naudu, līgumsodu un vēl sabojāsi kredītvēsturi. Aizņemies atbildīgi.